Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miasta Żyrardowa

Wyszukiwarka

Odnośniki

Kalendarium

«maj 2022»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.zyrardow.pl

Treść strony

Stała Komisja Oświaty i Kultury Fizycznej Rady Miasta Żyrardowa została powołana Uchwałą Nr III/18/18 z dnia 17 grudnia 2018 r.

 

Skład:

1. Żaneta Wesołowska – Przewodnicząca

2. Krzysztof Skrobisz – Wiceprzewodniczący

3. Jarosław Gejcyg

4. Monika Gwiaździńska-Wrzesień (powołana Uchwałą Nr VI/60/19 z dnia 21 lutego 2019 r.)

5. Józef Kapusta

6. Anna Maria Kozłowska

7. Grzegorz Obłękowski

8. Artur Pietrus

9. Arkadiusz Sowa

10. Sławomir Wardziak (powołany Uchwałą Nr V/40/19 z dnia 17 stycznia 2019 r.)

 

Przedmiot działania Komisji Oświaty i Kultury Fizycznej stanowią zagadnienia z zakresu:

  • oświaty i wychowania,
  • kultury fizycznej, sportu, rekreacji i wypoczynku.

drukuj ()

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Rada Miasta Żyrardowa
    data wytworzenia: 2018-12-17
  • opublikował: Dorota Rdest
    data publikacji: 2018-12-19 09:39
  • zmodyfikował: Dorota Rdest
    ostatnia modyfikacja: 2020-09-24 10:01

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 18363
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-04-29 11:42